Zonguldak’ta Muhasebeciler Haftası Törenle Kutlandı

featured

Törene Zonguldak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Hasan Kahveci, muhasebeciler ve mali müşavirler katıldı.

Tören sırasında konuşan Hasan Kahveci, “Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler olarak, Cumhuriyetimizle birlikte 35 yıldır mesleğimizle gurur duyuyoruz. Muhasebe Haftası, mesleğimizin ve ülke ekonomisine katkılarının farkındalığını artırmak için kutlanmaktadır. Bu hafta, mesleğimizin ve Cumhuriyetimizin birlikte yürüttüğü bu yolculuğu kutlamak için büyük bir mutluluk duyuyoruz” dedi.

Kahveci, mesleğin önemine vurgu yaparak, “Mesleğimiz, Cumhuriyetimizin ve toplumumuzun geleceği için temel taşlardan biridir. Her yıl, işletmelerin finansal sağlığını koruma ve güçlendirme misyonunu üstlenen mali müşavirler, ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik mesleği, 35 yıllık yolculuğunda kurumsallaşma sürecini tamamlayarak, ülkemizin iktisadi hayatının vazgeçilmez bir kurumu olmuştur” şeklinde konuştu.

Mesleğin önemine ve katkılarına değinen Kahveci, meslektaşlarının Muhasebe Haftası’nı kutlayarak, sağlıklı ve huzurlu günler diledi.

Zonguldak’ta Muhasebeciler Haftası Törenle Kutlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!