Zonguldak’ta Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı Gerçekleştirildi

featured

Zonguldak’ta, kurum ve kuruluşların 2024 yılının Ocak ve Mart ayları arasında yürüttükleri bağımlılıkla mücadele çalışmaları kapsamında önemli bir toplantı düzenlendi. “Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı”, şehrin önemli figürlerini bir araya getirdi ve gelecek faaliyetler üzerine heyecanlı tartışmalara sahne oldu.

Toplantının başkanlığını Zonguldak Vali Yardımcısı Mehmet Türk üstlendi. Değerli kurul üyeleri, Zonguldak Valiliği Şehit Ömer Halisdemir Toplantı Salonu’nda bir araya gelerek bağımlılıkla mücadele konusunda yapılan çalışmaları değerlendirdi.

Kurul üyeleri, sadece geride bırakılan ayları değil, aynı zamanda 2024 yılı sonuna kadar planlanan faaliyetleri de titizlikle ele aldı. Toplantıda ortaya çıkan fikir alışverişleri, önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek çalışmaların daha etkili ve kapsamlı olmasını sağlamak adına oldukça değerliydi.

Zonguldak’ta Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı Gerçekleştirildi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!