Zonguldak’ın Alaplı İlçesinde Turizm Haftası Kutlamaları

featured

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde bulunan İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Turizm Haftası dolayısıyla özel bir program düzenledi. Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrenci ve öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen etkinlik, ilçede büyük ilgi gördü.

Zonguldak’ın Alaplı İlçesinde Turizm Haftası Kutlamaları

Program Detayları

Program Detayları

Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi salonunda düzenlenen programa, Alaplı Kaymakamı Selçuk Köksal, İlçe Emniyet Müdürü Baki Acar, İlçe Müftüsü Yılmaz Çelik, Ticaret Oda Başkanı Selçuk Oktay, Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik, ilçedeki okul müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve öğrenciler katıldılar.

Program Açılışı

Program Açılışı

Program, bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Okul Müdürü Teyfik Demirci’nin açılış konuşmasıyla devam eden etkinlikte, Turizm Haftası’nın önemi ve amacı üzerine değerlendirmeler yapıldı. Müdür Demirci, “Turizm Haftası”nın, toplumda turizm bilincinin oluşturulması ve doğal, tarihi ve kültürel değerlerin korunması için önemli bir fırsat olduğunu vurguladı.

Etkinlikler

Etkinlikler

Program kapsamında öğrenciler tarafından hazırlanan yöresel yiyecek ve içeceklerin ikram edildiği bölümün ardından, Hacıvat Karagöz gösterisi ve öğrencilerin seslendirdiği şarkılar dinleyicilere keyifli anlar yaşattı. Etkinlik, öğrencilerin gösterileri ve sunumlarıyla renklendi.

Kapanış

Kapanış

Program sonunda, öğrenciler tarafından hazırlanan yöresel yemekler davetlilere ikram edilerek etkinlik son buldu. Katılımcılar, Alaplı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerinin emeklerine ve programın düzenlenmesine teşekkür ettiler.

Zonguldak’ın Alaplı İlçesinde Turizm Haftası Kutlamaları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!