Zonguldak’ın Alaplı İlçesi Sahil Parkı Yaza Hazır!

featured

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, geçen yıl meydana gelen doğa felaketi sonrasında hasar gören Dolgu Alanı Sahil Park’ı düzenleme ve yenileme çalışmalarıyla yaza hazır hale getireceklerini açıkladı.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Çevik, Belediye Meclis Üyeleri ve daire müdürleriyle birlikte Sahil Park, 100. Yıl Sahil Park ve Karşıyaka Cumhuriyet Parkı’nda incelemelerde bulundu.

Geçtiğimiz yıl yaşanan olumsuz hava koşulları, Alaplı Sahil Parkı’nda ciddi hasarlara yol açmıştı. Basketbol sahası, tenis kortu ve çocuk parkı kullanılamaz hale gelmişti. Ancak Nuri Tekin ve ekibi, halkla birlikte büyük bir temizlik çalışması yaparak zarar gören alanı toparlamıştı. Bununla yetinmeyen ekip, daha fazlasını yapmaya kararlıydı.

“Deniz dolgu alanındaki hasar çok büyük olduğu için ekip arkadaşlarımızla birlikte neler yapabiliriz diyerek yerinde inceledik. Sahil Park’ta eksikleri gidermek için kolları sıvadık. Oturma alanlarını yenileyerek düzenlemeler yapacağız. Sahil Parkı tekrar eski canlılığına kavuşturacak, yaza hazır hale getireceğiz. Bu yıl burada birçok etkinlik düzenleyerek halkımızla bir araya geleceğiz.”

  • Nuri Tekin, Sahil Park’ı yaz için hazırlarken, yenilenen ve düzenlenen alanlarda halkı bir araya getirecek etkinlikler planlıyor.

Zonguldak’ın Alaplı İlçesi Sahil Parkı Yaza Hazır!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!