Zonguldak Valiliği Polisevi’nde Bayramlaşma Programı Düzenledi

featured

Zonguldak Valiliği tarafından düzenlenen bayramlaşma programı, Polisevi’nde gerçekleşti. Programa, Vali Osman Hacıbektaşoğlu’nun yanı sıra İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Konutanı, AK Parti ve CHP Zonguldak milletvekilleri, Belediye Başkanı Tahsin Erdem, siyasi parti temsilcileri ve STK’lar katıldı.

Bayramlaşma programında konuşan Vali Osman Hacıbektaşoğlu, “Ramazan ayını geride bıraktık ve bayrama ulaştık. Tüm halkımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Allah, sevdiklerimizle nice bayramlara eriştirsin. Dualarımızın kabul olmasını temenni ediyorum. Bugüne kadar yaklaşık 8 aydır görev yapıyoruz. Son olarak seçim sürecini yaşadık, bazı üzücü olaylar yaşandı. Seka felaketinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Ancak güzel bir seçim atmosferi yaşadık ve kazasız belasız atlattık. Zonguldak’ın demokrasi seviyesiyle Türkiye’nin genel demokrasi seviyesi arasında uyum görmek sevindirici. Birliğimizi daim etsin. Bayramınız kutlu olsun.” şeklinde konuştu.

Zonguldak Valiliği Polisevi'nde Bayramlaşma Programı Düzenledi

Program, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

Zonguldak Valiliği Polisevi’nde Bayramlaşma Programı Düzenledi
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!