Zonguldak Valiliği, Çalışan Gazeteciler Günü’nde Gazetecilerle Bir Araya Geldi

featured

Vali Yardımcıları Turgut Subaşı ve Mehmet Türk, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, ZBEÜ Rektörü İsmail Hakkı Özölçer, cemiyet ve dernek yöneticileri ile ilçelerde görev yapan gazetecilerin katıldığı etkinlikte, gazetecilere teşekkür edildi ve başarılar dileyen konuşmalar yapıldı.

Vali Yardımcısı Turgut Subaşı, konuşmasında basının önemine vurgu yaparak, doğru, güvenilir ve zamanında haberin toplum için ne kadar kıymetli olduğunu belirtti. Gazetecilerin fedakar çalışmalarını takdir eden Subaşı, demokrasi için özgür, adil ve tarafsız basının olmazsa olmaz olduğunu ifade etti. Zonguldak’taki yerel basının gücü ve çalışkanlığını öven Subaşı, gazetecilerin kamu yararı için özverili bir şekilde çalıştıklarını dile getirdi.

Program, hatıra fotoğrafının çekilmesi ve hediyelerin takdim edilmesi ile sona erdi. Vali Osman Hacıbektaşoğlu’nun rahatsızlığı nedeniyle etkinliğe katılamadığı belirtildi.

İHA

Zonguldak Valiliği, Çalışan Gazeteciler Günü’nde Gazetecilerle Bir Araya Geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!