Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ve MİA Teknoloji A.Ş. İş Birliği Protokolü İmzaladı

featured

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) ile MİA Teknoloji A.Ş. arasında ulusal ve uluslararası projeler için iş birliği protokolü imzalandı. Protokol, ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer ve MİA Teknoloji A.Ş. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Çivi tarafından imzalandı.

Rektörün Memnuniyeti ve Dileği

İmza töreninde konuşan ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek protokolün iki taraf için de hayırlı olmasını temenni etti.

MİA Teknoloji A.Ş.’nin Açıklamaları

MİA Teknoloji A.Ş.'nin Açıklamaları

MİA Teknoloji A.Ş. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Çivi ise şirketlerinin yapay zeka, siber güvenlik ve sağlık alanlarında çalışmalar yaptığını belirterek iş birliği protokolünün önemine vurgu yaptı.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu ise protokolün her iki taraf için de önemli olduğunu belirterek, ZBEÜ’nün akademik bilgisinden faydalanacaklarını ve ticari deneyimlerini projelerinde değerlendirebileceklerini ifade etti.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ve MİA Teknoloji A.Ş. İş Birliği Protokolü İmzaladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!