Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Çocukları Ağırladı

featured

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Hacı Mevlüt ve Hacı Sabahat Hamzaoğlu Anaokulu 5 Yaş Minik Kalpler Sınıfı öğrencilerini makamında misafir etti. Ziyaret sırasında çocukların velileri, birim sorumlusu Öğr. Gör. Yasemin Cengiz Demir ve miniklerin öğretmeni Ebru Balçık da hazır bulundu.

Rektör Özölçer, çocuklara rektörlük koltuğunu devretti ve onlarla keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında miniklerin getirdiği çiçekleri alan Rektör Özölçer, “Çocukları ağırlamaktan ve onları dinlemekten büyük mutluluk duyuyorum. Onların ulus ve millet bilinciyle yetiştirilmesi büyük önem taşıyor. Gelecekte ülkeyi temsil edecek olan bu miniklerin kültür ve manevi değerlerimizi özümseyerek büyümeleri bizim için çok değerli.” şeklinde konuştu.

Rektör Özölçer, miniklere kültür ve manevi değerlerin aktarılması konusunda toplumun her bireyine büyük sorumluluk düştüğünü vurgulayarak, “Bu hızla değişen dünyada çocuklarımızın kendi kimlikleriyle var olmaları ve ülkenin geleceğine katkı sağlamaları için erken yaşlardan itibaren bu bilincin aşılanması gerekiyor.” dedi.

Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Çocukları Ağırladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!