Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Bir Yıldız Parlıyor!

featured

“Genç Hatipler Hutbe Okuma Yarışması”nda Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Bir Yıldız Parlıyor!

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği “Genç Hatipler Hutbe Okuma Yarışması” heyecan dolu bir finalle devam ediyor. Bölge finallerinde Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Osman Gülçebi, adını Türkiye Finalleri’ne yazdırmayı başardı.

Bölge Finali, büyüleyici atmosferiyle Çorum’da gerçekleşti. Zonguldak, Kastamonu, Bartın, Karabük, Sinop, Çankırı, Ankara, Kırıkkale ve Bolu illerinden gelen Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, minberdeki sesleriyle yarıştılar.

Zonguldak’ı gururla temsil eden Osman Gülçebi, okuduğu hutbeyle bölge birincisi oldu. Bu büyük başarıyla 31 Mayıs’ta Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi’nde gerçekleşecek Türkiye finallerinde Zonguldak’ın adını en iyi şekilde duyuracak.

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Osman Bozkan, Gülçebi’yi tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Gülçebi’nin yeteneği ve azmi, gelecekte de adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Bir Yıldız Parlıyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!