ZBEÜ Teknoloji Transfer Ofisi Tarafından ZBEÜ OVAT Markası Tescil Edildi

featured

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Teknoloji Transfer Ofisi, “ZBEÜ OVAT” markasının tescil edilmesi için başvuruda bulundu ve başvuru kabul edildi. Marka tescil belgesi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından verildi.

ZBEÜ OVAT Markası Hakkında

ZBEÜ Teknoloji Takımları Koordinatörlüğü bünyesinde faaliyet gösteren “ZBEÜ OVAT” markası, ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer tarafından önemli bir başarı olarak değerlendirildi. Üniversitenin akademik, kültürel, sanatsal ve teknolojik alanlardaki ilerlemeleri bu marka tesciliyle taçlandırıldı.

Teşekkür Mesajı

Rektör Özölçer, ZBEÜ Teknoloji Transfer Ofisi ve tüm akademik ve idari personel ile öğrencilere ZBEÜ OVAT markasının her aşamasında katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti.

ZBEÜ OVAT/ZBEÜ Otomasyon ve Ar-Ge Takımı Başarıları

ZBEÜ “OVAT/ZBEÜ” Otomasyon ve Ar-Ge Takımı, Teknofest Robotaksi Binek Otonom Araç Yarışması’nda 2 Türkiye 3.’lüğü, 1 Türkiye 4.’lüğü ve 2 “En İyi Takım Ruhu” ödülü kazandı.

ZBEÜ Teknoloji Transfer Ofisi Tarafından ZBEÜ OVAT Markası Tescil Edildi
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!