ZBEÜ, TEKNOFEST’in Paydaşları Arasında Yerini Aldı

featured

Türkiye’nin Milli Teknoloji Hamlesi’ni gerçekleştirmesi ve teknoloji geliştiren bir topluma dönüşmesini temel hedefi olarak benimseyen festival, Türkiye’nin önemli kurum ve kuruluşları ile birlikte düzenleniyor.
Konuyla ilgili konuşan ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, ZBEÜ olarak, TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin paydaşlarından biri olmaktan büyük bir gurur duyduklarını ifade etti ve Türkiye’nin teknoloji alanındaki potansiyelini artırması adına gerçekleştirilen bu önemli etkinlikte yer almanın mutluluk verici olduğunu dile getirdi.
Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ana yürütücülüğünde, Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketleri, kamu, medya kuruluşları, üniversiteleri ve ZBEÜ’nün destekleriyle düzenlenen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali 2024’te Adana’da gerçekleşecek.

İHA

ZBEÜ, TEKNOFEST’in Paydaşları Arasında Yerini Aldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!