ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, BAKKA Yönetim Kurulu Toplantısı İçin Üç Valiyi Üniversitede Ağırladı

featured

Ziyarete Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu, Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal ve Prof. Dr. Servet Karasu, Genel Sekreter Prof. Dr. Zehra Safi Öz, BAKKA Genel Sekreteri Dr. Lutfi Altunsu, Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanları ve İl Protokol Üyeleri de katıldı.

Üniversite Farabi Kampüsü’nde gerçekleşen ziyarette, Vali Arslan, Vali Yavuz, Vali Hacıbektaşoğlu ve Rektör Özölçer, ZBEÜ ile BAKKA arasındaki iş birliği neticesinde kurulan Siber Vatan Yetkinlik Merkezi’ni ziyaret etti. Merkezde yer alan öğrencilerle çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunarak başarılar dilediler.

Ziyaretin devamında, konukevinde gerçekleşen görüşmeler sırasında Rektör Özölçer, Vali Arslan, Vali Yavuz ve Vali Hacıbektaşoğlu’na, ZBEÜ’de gerçekleştirilen faaliyetler ve hayata geçirilmeyi planlanan projeler hakkında detaylı bilgiler verdi.

Rektör Özölçer, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken; Vali Arslan, Vali Yavuz ve Vali Hacıbektaşoğlu ise Rektör Özölçer’e gösterdiği misafirperverlik için teşekkür ettiler.

ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, BAKKA Yönetim Kurulu Toplantısı İçin Üç Valiyi Üniversitede Ağırladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!