ZBEÜ Rektörü, Lise Öğrencileriyle Kariyer Günleri Etkinliğinde Buluştu

featured

Sezai Karakoç Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Osman Bozkan, akademisyenler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Başsavcı Abdurrahim Alan ve Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ın deneyimlerini paylaştığı etkinlikte Rektör Özölçer, akademik kariyerine dair bilgiler verdi ve öğrencilerden gelen soruları yanıtladı.

Öğrencilere seslenen Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, eğitim ve öğretim hayatları boyunca kazanacakları başarıların, tecrübelerin ve ilkelerin sadece mesleki hayatlarında değil, aynı zamanda kişilik gelişimlerinde etkili olacağını vurgulayarak, öğrencilere üniversite sınavlarında başarılar diledi.

Etkinlik, protokol üyelerine çiçek takdim edilmesi ve öğrencilerin ZBEÜ fakülteleri tarafından kurulan stantları gezmeleriyle sona erdi.

İHA

ZBEÜ Rektörü, Lise Öğrencileriyle Kariyer Günleri Etkinliğinde Buluştu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!