ZBEÜ Mezuniyet Töreni Hazırlıkları

featured

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ), Pazar günü saat 16:00’da Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu’nda gerçekleştireceği mezuniyet töreni öncesi detaylı açıklamalarda bulundu. Törene 12-13 bin ailenin katılması bekleniyor. Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, törenin coşkulu geçeceğini belirtti.

Rektörün Açıklamaları

ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, yarın yapılacak törenin üniversitenin en büyük mezuniyet etkinliği olduğunu vurgulayarak, 3 bin 200 öğrencinin mezun olacağını ifade etti. Özölçer, personelin aylardır bu organizasyon için çalıştığını ve herkesin öğrenciler için bir araya geldiğini belirtti.

Katılımcılar

Basın açıklamasına ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’in yanı sıra, Rektör Yardımcıları, Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü, emniyet mensupları ve minibüs şoförleri de katıldı.

Organizasyon Detayları

Rektör Özölçer, mezuniyet töreninin zamanlamasının öğrencilerin sınav saatlerine uygun şekilde planlandığını belirtti. Park alanlarının hazırlandığını ve sosyal medya üzerinden gerekli bilgilendirmelerin yapıldığını açıkladı.

İl Müdürü Yorumu

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, ZBEÜ’nün yüzüncü yılına denk gelen bu etkinliğin önemine vurgu yaparak, öğrenci ve şehir halkının coşkusuna ortak olacakları bir organizasyon olduğunu belirtti ve etkinliğin başarılı geçeceğine inandığını dile getirdi.

ZBEÜ Mezuniyet Töreni Hazırlıkları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!