ZBEÜ Karaelmas Fen ve Mühendislik Dergisi, Aralık 2023 Sayısıyla Okuyucularla Buluştu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Baş Editörü Prof. Dr. Yılmaz Yıldırım, derginin Aralık 2023 sayısını yayımlamanın gururunu taşıdıklarını belirtti. Yıldırım, derginin yayın ilkeleri çerçevesinde ilkeli, başarılı ve kaliteli bir şekilde 2011 yılından bu yana okuyucularıyla buluşmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti. Aralık 2023 sayısının, güncel literatüre bilimsel katkıda bulunacak nitelikte araştırma türü makalelerle dolu olduğunu vurgulayan Yıldırım, özellikle inşaat mühendisliği alanında 4 çalışma ile zenginleşen sayıda, maden, endüstri, bilgisayar ile gıda mühendisliği alanlarından birer makale, matematik alanında ise 2 makaleye yer verildiğini belirtti.
Verdiği desteklerden dolayı başta ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, olmak üzere, yayında emeği geçen yazarlara, hakemlere, alan editörlerine, yayın kuruluna ve yayınevine teşekkür eden Yıldırım, titizlikle hazırlanan derginin yeni sayısının okuyuculara önemli katkılar sunmasını temenni etti.
Derginin Ocak 2011 sayısından itibaren yılda 2 sayı (Haziran-Aralık) ile yayımlandığını hatırlatan Yıldırım, 2024 yılında Nisan-Temmuz-Kasım ayları olmak üzere yılda 3 kez yayımlanma kararı alındığını da duyurdu.

İHA

ZBEÜ Karaelmas Fen ve Mühendislik Dergisi, Aralık 2023 Sayısıyla Okuyucularla Buluştu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!