YÖKAK ve MÜDEK Değerlendiricisi Yalçınkaya’dan Rektör Özölçer’e ziyaret

featured

ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, YÖKAK ve MÜDEK Değerlendiricisi Prof. Dr. Mualla Yalçınkaya’yı makamında ağırladı.

Eğitim toplantısı kapsamında “Program Akreditasyonu” başlıklı bir sunum yapmak üzere ZBEÜ’ye gelen Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) ve Mühendislik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (MÜDEK) değerlendiricisi Prof. Dr. Mualla Yalçınkaya ve eşi KTÜ Tarih Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Mehmet Alaaddin Yalçınkaya, ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’i ziyaret etti. Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu ve Genel Sekreter Prof. Dr. Zehra Safi Öz de yer aldı.

Ziyaretten ve Yalçınkaya’nın gerçekleştireceği sunumdan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Özölçer, bir süre misafirleriyle sohbet etti. Prof. Dr. Mualla Yalçınkaya ve Prof. Dr. Mehmet Alaaddin Yalçınkaya ise misafirperverliğinden dolayı Rektör Özölçer’e teşekkürlerini sundu.

Ziyaret karşılıklı iyi niyet temennileri ile son buldu.

YÖKAK ve MÜDEK Değerlendiricisi Yalçınkaya’dan Rektör Özölçer’e ziyaret

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!