Yeşilay Bisiklet Turu Düzce’de Yapıldı

featured

Yeşilay, bağımlılıkla mücadeleye dikkat çekmek amacıyla düzenlediği bisiklet turunu Düzce’de gerçekleştirdi. Vali Selçuk Aslan, etkinlik kapsamında “Düzce çok hoş bir bisiklet şehri” değerlendirmesinde bulundu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü de Katıldı

Gençlik ve Spor İl Müdürü de Katıldı

Yeşilay Türkiye genelinde düzenlediği geleneksel Bisiklet Turları’nın 11.’sini Düzce’de gerçekleştirdi. Yeşilay Düzce Şubesi tarafından organize edilen etkinliğe Vali Selçuk Aslan, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Yeşilay Düzce Şube Başkanı Ali Dilber ve Türkiye Bisiklet Federasyonu Düzce İl Temsilcisi Selim Cicu ile yaklaşık 200 bisikletli katıldı.

Sağlıklı Yaşamın Keyfi Bisikletle Çıkarıldı

Sağlıklı Yaşamın Keyfi Bisikletle Çıkarıldı

Bağımlılıkla mücadele vurgusuyla düzenlenen bisiklet turuna katılan Vali Selçuk Aslan, “Sağlıklı yaşamın keyfini sürelim” diyerek pedalları çevirdi. Aslan, Düzce’nin düz coğrafi yapısının bisiklet sürmeyi teşvik ettiğini belirtti. “Daha fazla hareket için bisiklet büyük bir fırsat sunuyor” diyen Vali Aslan, sağlıklı yaşam açısından hareketin önemine dikkat çekti.

Etkinlikte Pedal Çevrildi, İkramlar Yapıldı

Vali Selçuk Aslan, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ve Yeşilay Düzce Şube Başkanı Ali Dilber’in de katıldığı bisiklet turu, 5 kilometrelik bir güzergahı kapsadı. Turun sonunda Anıtpark meydanında buluşan bisikletliler, Yeşilay standında meyve suyu ve çikolata ile ikram edildi.

Yeşilay Bisiklet Turu Düzce’de Yapıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!