Valilerden Yaralı Polis Memurlarına Ziyaret

featured

Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Çerkeş sınırında meydana gelen trafik kazasında yaralanan polis memurlarını hastanede ziyaret ederek son durumlar hakkında bilgi aldı. Çankırı’nın Çerkeş ilçesi D100 karayolu Karabük sınırında meydana gelen ve 4 kişinin hayatını kaybettiği kazada yaralanan polis memurları Dursun Gündüz ve Bahattin Karaca Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görmektedir.

Valilerden Yaralı Polis Memurlarına Ziyaret

Valilerden Bilgi Alındı

Valilerden Bilgi Alındı

Karabük Valisi Mustafa Yavuz ve Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar, hastaneye gelerek yaralı polislerin durumları hakkında doktorlardan bilgi aldı. Polis memurlarından Gündüz ile görüşen valiler, kazanın detayları hakkında bilgi alarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Vali Yavuz’dan Açıklama

Vali Yavuz'dan Açıklama

Vali Mustafa Yavuz, hastane çıkışında yaptığı açıklamada, “Bu sabah meydana gelen trafik kazasında maalesef 4 vatandaşımızı kaybettik. Yaralılarımızdan 2’si hastanemizde tedavi altındadır. Polis memurlarımızın durumlarına ilişkin gerekli tedbirler alınmış olup, tedavileri sürmektedir.” dedi.

Geçmiş Olsun Dilekleri

Geçmiş Olsun Dilekleri

Vali Yavuz, kazada hayatını kaybedenlerin ailelerine başsağlığı dilerken, yaralı polis memurlarına acil şifalar dileyerek, “Polis memurlarımız bizim için çok değerli. Ellerinden gelen en iyi tedaviyi almaktadırlar ve en kısa sürede sağlıklarına kavuşacaklarına inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Valilerden Yaralı Polis Memurlarına Ziyaret

Valilerden Yaralı Polis Memurlarına Ziyaret

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!