Vali Selçuk Aslan Ödülleri Sahiplerine Verdi

featured

Milli Eğitim Bakanlığı ve Yeşilay işbirliğinde düzenlenen 12. Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yetenek yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri, Akçakoca Gazi Konferans Salonu’nda düzenlenen ödül töreninde Vali Selçuk Aslan tarafından takdim edildi.

Vali Selçuk Aslan Ödülleri Sahiplerine Verdi

Ödül törenine Vali Selçuk Aslan’ın yanı sıra, Yeşilay Düzce Şubesi Başkanı Av. Arb. Ali Dilber, Yeşilay Kaynaşlı Şube Başkanı İsmail Korkmaz, davetliler ve öğrenciler de katılım gösterdi.

Vali Selçuk Aslan Ödülleri Sahiplerine Verdi

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli bir şekilde yetişmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen yarışmada, öğrenciler sigara, alkol, uyuşturucu ve teknoloji bağımlılığının olumsuz etkilerini kavramaya yönelik resim, şiir, karikatür, kısa video, afiş ve kompozisyon alanlarında yarıştılar.

  • Dereceye giren öğrencilere ödüllerini Vali Selçuk Aslan verdi.
  • Ödül töreninde genç yeteneklerin başarıları büyük bir gururla takip edildi.
  • Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yetenek yarışması, gençlerin sağlıklı yaşam bilincinin oluşturulması adına önemli bir adım oldu.

Vali Selçuk Aslan Ödülleri Sahiplerine Verdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!