Üniversite Ziyareti: Anadolu Mektebi Yönetim Kurulu Başkanı ZBEÜ Rektörü İle Buluştu

featured

Anadolu Mektebi Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda 58 ve 59. Hükümetlerde Tarım ve Köyişleri Bakanlığı görevlerinde bulunan Prof. Dr. Sami Güçlü, son dönemde Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’ni ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’e nezaket ziyaretinde bulunan Güçlü, üniversite yöneticileriyle de bir araya geldi.

Rektör Özölçer, konuklarına üniversiteyi gezdirirken, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Bozkan, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Melih Geniş ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Yücel Namal da ziyarette yer aldı.

Rektör Özölçer, Anadolu Mektebi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sami Güçlü’nün ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirirken, Güçlü ise üniversite yönetiminin misafirperverliği için teşekkürlerini iletti. Ziyaret, karşılıklı fikir alışverişi ve keyifli sohbetlerle son buldu.

Üniversite Ziyareti: Anadolu Mektebi Yönetim Kurulu Başkanı ZBEÜ Rektörü İle Buluştu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!