Ünilig Oryantiring Türkiye Şampiyonası Düzce Üniversitesi Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

featured

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun 2024 faaliyet programında yer alan Ünilig Oryantiring Türkiye Şampiyonası, Düzce Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlendi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda 29 üniversitenin katılımıyla gerçekleşen müsabakanın 1. etabı Kaynaşlı Darıyeri Yörükler Mevkiinde, 2. etabı ise Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi.

Ödül Törenine Yoğun Katılım

Ödül Törenine Yoğun Katılım

Ödül Töreni’ne Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Oryantiring Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Tekin Çolakoğlu, Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selahattin Akpınar, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, protokol üyeleri, davetli konuklar, sporcular ve öğrenciler katıldı.

Tebrik ve Teşekkürler

Programda konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ile Rektör Nedim Sözbir, Ünilig Oryantiring Türkiye Şampiyonası’na katılan üniversite öğrencilerine teşekkür ederek dereceye giren ve başarılı olanları tebrik ettiler. Dereceye giren sporculara ödülleri takdim edilirken, Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 1. sınıf öğrencisi Hüseyin Yüce, ikinci gün Sürat Yarışması erkeklerde Türkiye ikinciliği elde etti.

Ünilig Oryantiring Türkiye Şampiyonası Düzce Üniversitesi Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!