TOBB 80. Genel Kurulu’nda Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Katılımı

featured

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erol Altuntepe ve TSO Meclis Başkanı Cengiz Ünal, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) Ankara’da düzenlenen 80. Mali Genel Kurulu’na katıldılar.

TOBB 80. Genel Kurulu Etkinlikleri

  • Anıtkabir ziyareti kapsamında saygı duruşunda bulunuldu.
  • Hizmet Şeref Belgesi Plaket Töreni gerçekleştirildi.
  • Safranbolu TSO Genel Sekreteri Ömer Tüfekçi, 20 yıllık hizmet şeref belgesini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, konuşmasında ekonomideki yeni politikaları ve kamuda tasarruf paketini desteklediklerini belirtti. Ayrıca, odalar ve borsaların emeklerinin reel sektöre hizmet merkezi oluşturduğunu vurguladı.

TOBB 80. Genel Kurulu'nda Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Katılımı

Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erol Altuntepe, “TOBB’un 80. Mali Genel Kurulu ülkemize hayırlı olsun. Önümüzde seçimsiz bir dönem var ve bu süreci en iyi şekilde değerlendirerek ekonomideki sorunların çözümüne odaklanmalıyız” dedi.

Safranbolu TSO Meclis Başkanı Cengiz Ünal da, “TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun liderliğinde iş dünyası olarak devletimizin ve milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

TOBB 80. Genel Kurulu'nda Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Katılımı

TOBB 80. Genel Kurulu’nda Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Katılımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!