Spor Yatırımlarında Düzce’nin Yükselen Değeri: Güney Spor Kampüsü

featured

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü liderliğinde şehirde başlatılan spor yatırımları hızla ilerliyor. TFF standartlarına uygun donatıları ile hizmete açılan Güney Spor Kampüsü, şehre modern spor olanakları sunuyor. Yeni dönemde ise Kuzey Spor Kampüsü ile Kiremitocağı Spor Vadisi gibi projeler hayata geçirilecek.

Çeşitliliği Destekleyen Spor Vadisi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün göreve geldiği 5 yıl içinde şehrin gelişimine önemli katkılar sağlayan spor alanları, şehrin dört bir yanına yayılarak genişleyecek. Kuzey Spor Kampüsü’nde atletizm pisti ve çeşitli spor branşlarına hitap edecek alanlar oluşturulacak. Ayrıca Kiremitocağı Mahallesi’nde yapılacak çok amaçlı spor salonu ve gençlik merkezi de gençlerin ve spor severlerin hizmetine sunulacak.

Geleceğe Yönelik Büyük Vizyon

Geleceğe Yönelik Büyük Vizyon

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın ziyaretinde gündeme gelen spor yatırımlarının detayları, Düzce için 100 Proje kitabında da yer alıyor. Önümüzdeki dönemde yapılacak büyük yatırımlar, Düzce’nin spor altyapısını güçlendirecek ve gençlere daha geniş olanaklar sunacak. Başkan Dr. Faruk Özlü’nün liderliğindeki girişimler ve Bakanlık desteğiyle spor alanları en kısa sürede tamamlanarak hizmete açılacak.

Spor Yatırımlarında Düzce’nin Yükselen Değeri: Güney Spor Kampüsü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!