Sarsılmaz, Yerli Tasarım ve Mühendislikle SAR9 Gen3’ü Tanıttı

featured

Türkiye’nin önde gelen silah üreticilerinden Sarsılmaz, yerli tasarım ve mühendislikle üretilen SAR9 ailesinin en yeni ve ileri teknolojiye sahip jenerasyonu olan Gen3’ü tanıttı. SAR9 Gen3, Türkiye’nin ilk polimer tabancasına ve ilk özgün yerli görev tabancası SAR9’a imza atan Sarsılmaz’ın en son yeniliği olarak dikkat çekiyor.

Yüksek Teknolojili SAR9 Gen3’ün Özellikleri

Yüksek Teknolojili SAR9 Gen3'ün Özellikleri

SAR9 Gen3, polimer gövde, paslanmaz kasa, yüksek alaşımlı çelik namlu ve kapağı bir araya getirerek üstün mühendislik ve tasarım özelliklerini buluşturuyor. Tetik emniyeti, yarı kurulu sistem ve gövde emniyeti gibi geniş güvenlik özellikleriyle donatılan SAR9 Gen3, kullanıcılarına güvenilir bir deneyim sunuyor. Ayrıca, 18 derecelik kavrama açısı ve üst kapak gibi ergonomik özellikler de zorlu koşullarda bile rahat kullanım imkanı sağlıyor.

SAR9 Gen3, gelişmiş fonksiyonlara sahip reddot opsiyonunu uyumlu mekanik nişan hattı ile zenginleştirerek kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Sarsılmaz’ın sahip olduğu büyük üretim kapasitesi sayesinde SAR9 Gen3, Avrupa’nın en büyük silah üreticilerinden biri olarak konumunu güçlendiriyor. Firmanın tamamen yerli tasarım ve mühendislikle ürettiği silah sistemleri, 80’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Sarsılmaz, Yerli Tasarım ve Mühendislikle SAR9 Gen3’ü Tanıttı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!