Safranbolu’da Oğuzhan At Çiftliğinde Özel An

featured

Karabük’ün Safranbolu İlçesinde At Çiftliğinde Özel An

Safranbolu’nun doğal güzelliklerinden biri olan Oğuzhan At Çiftliği’nde unutulmaz bir an yaşandı. Pony cinsi Şeker’in, 6 yaşındayken doğum anı, çiftliğin misafirleri tarafından da heyecanla izlendi.

Safranbolu'da Oğuzhan At Çiftliğinde Özel An

Doğum anında yaşanan duygular, at çiftliği sahibi Oğuzhan Güngör tarafından şu şekilde ifade edildi: “Çiftliğimizin gururu Şeker, sağlıklı bir tayı dünyaya getirdi. Bu anı, hem bizler hem de sevgili misafirlerimiz için unutulmaz kıldı. Büyük bir heyecanla, bu özel anları kayıt altına aldık.

Doğan taya, doğum anındaki tatlılığı nedeniyle ‘Jelibon’ ismi verildi. Güngör, taya verilen ismi belirlerken, çiftliğin huzurlu atmosferinin etkisinde kaldıklarını da belirtti.

Safranbolu'da Oğuzhan At Çiftliğinde Özel An

  • Oğuzhan At Çiftliği’nde yaşanan bu özel an, doğa ve hayvan sevgisini bir araya getirerek unutulmaz bir deneyim sunmuştur.
  • Çiftliğin misafirleri, atın doğumuna tanıklık ederek duygusal anlar yaşamış ve bu özel anda bir arada olmanın keyfini çıkarmışlardır.

Safranbolu’da Oğuzhan At Çiftliğinde Özel An

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!