Safranbolu BİLSEM: Bilim ve Sanat Geleceğimizi Şekillendiriyor

featured

Safranbolulu Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM), öğrencilere Türkiye’nin bilim ve sanat alanındaki geleceğine hazırlanmaları için eşsiz fırsatlar sunuyor. İlçe Milli Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu, BİLSEM’de öğrencilerle bir araya gelerek merkezin çalışmalarını yerinde inceledi.

Robotik Kodlama Atölyesi: Odabaşoğlu, öğrencilerin robotik kodlama atölyesinde yaptıkları çalışmaları detaylı bir şekilde inceledi. Ayrıca, öğrencilerin TEKNOFEST için yaptıkları projeler hakkında bilgi aldı.

Üç Boyutlu Tasarım Atölyesi: Merkezin üç boyutlu tasarım atölyesinde gerçekleştirilen etkinlikleri yakından gözlemleyen Odabaşoğlu, öğrencilerle sanal gerçeklik teknolojisi üzerine sohbetler gerçekleştirdi ve sanal gerçeklik gözlüğünü inceledi.

Ziyaret ve Teşekkürler: BİLSEM’deki bölümleri gezen Odabaşoğlu, kurum müdürü Murat Koşar’dan devam eden faaliyetler hakkında detaylı bilgi aldı. Öğrencilerin bilimle buluştuğu merkezin önemini vurgulayarak, özverili çalışmalarından dolayı kurum idarecileri ve öğretmenlere teşekkürlerini iletti.

İHA

Safranbolu BİLSEM: Bilim ve Sanat Geleceğimizi Şekillendiriyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!