Şadi Özdemir, FSM’de Halkı Selamladı

featured

Nilüfer Belediye Başkan Adayı Şadi Özdemir, 31 Mart Yerel Seçimlerine saatler kala, FSM’de yürüyüş düzenleyerek halkı selamladı. Özdemir, seçimden bir gün önce hem partililerle hem de vatandaşlarla FSM’deki Seçim Koordinasyon Merkezi’nde buluştu. Coşku içindeki gruba seslenen Şadi Özdemir, seçim sürecinde emek harcayan örgüt üyelerine teşekkür etti. “Bu süreçte 17 ilçemizde de örgütümüz çok iyi çalıştı. Herkese emeği için çok teşekkür ederim” dedi.

Nilüfer’e Destek Çağrısı

Herkesi sandığına sahip çıkmaya çağıran Şadi Özdemir, “Nilüfer’de bazı şeyler değişmez, insan hakları değişmez, özgürlükler değişmez. Burası Cumhuriyetçi bir kent. Nilüfer’in bu özelliklerini korumak için herkes emek verdi. 31 Mart günü de size büyük görev düşüyor. Yarın da hepimize düşen sandıkları korumak. Herkes oy attığı sandığı terketmesin. Oylar sayılıp tutanaklar tutulana kadar sandıkların başında durun, bunu kendinize görev edinin. İnanıyorum ki yarın Bursa Büyükşehir Belediyesi’ni de alacağız ve altı oklu bayrağımızı Büyükşehir’de de dikeceğiz” şeklinde konuştu.

Şadi Özdemir, konuşmasının ardından, Seçim Koordinasyon Merkezi önünde toplanan coşkulu kalabalıkla birlikte FSM’den Podyumpark’a yürüdü. Bando eşliğinde gerçekleşen yürüyüş boyunca çevredeki vatandaşlar da alkışlarla destek verdi. PodyumPark’ta da bando eşliğinde gezen Özdemir, 31 Mart’tan sonra Nilüfer’in daha çok gülümseyeceğini söyleyerek katılımcılara teşekkür etti.

BYZHA

Şadi Özdemir, FSM’de Halkı Selamladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!