Ramazan Bayramı Heyecanı: Emeklilere Müjde!

featured

Bayramın yaklaşmasıyla birlikte milyonlarca emekli, merakla beklediği bayram ikramiyesinin ne zaman ödeneceğini öğrenmek için gün sayıyor. Bu heyecan verici zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın açıklamalarıyla birlikte bayram ikramiyesinin miktarı ve ödeme tarihi belli oldu. İşte detaylar…

Bayram İkramiyesi Ne Kadar Olacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emeklilerin bu yılki bayram ikramiyesinin geçen yıla göre yüzde 50 artışla 3 bin lira olacağını müjdeledi.

Kimler Bayram İkramiyesi Alacak?

Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan (SGK) emekli aylığı, yaşlılık aylığı, vazife malullüğü aylığı, malullük aylığı, ölüm aylığı alanlar ile sürekli iş göremezlik geliri ve ölüm geliri alanlar, şehit yakınları, gaziler, muharip gaziler, güvenlik korucuları, şampiyon sporcular ve terörden zarar gören sivil vatandaşlar ile hak sahipleri bayram ikramiyesi almaya hak kazanacaklar.

Bayram İkramiyeleri Ne Zaman Yatacak?

Sevdiklerimizle kucaklaşacağımız Ramazan Bayramı öncesinde heyecanla beklenen bayram ikramiyeleri, 2-5 Nisan tarihleri arasında emeklilerin hesaplarına yatırılacak. Bu müjdeli haber, emekliler arasında sevinçle karşılandı.

Ramazan Bayramı Heyecanı: Emeklilere Müjde!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!