Protokol Bayramlaşması Karabük Valiliği’nde Gerçekleşti

featured

Karabük Valisi Mustafa Yavuz’un ev sahipliğinde, geleneksel protokol bayramlaşması Karabük Valiliği’nde gerçekleşti. Vali Yavuz’un yanı sıra; Karabük İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İsmail Gökcek, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya ve diğer il protokol üyeleri etkinliğe katıldılar.

Vali Yavuz’un Bayramlaşma Mesajı

Vali Yavuz'un Bayramlaşma Mesajı

Protokolle tek tek bayramlaşan Vali Yavuz, bayramların buluşma, kavuşma, birlik ve beraberlik olduğunu belirtti. Etkinlik kapsamında yaptığı konuşmada Vali Yavuz, “Hepinizin bayramını tebrik ediyorum. Bu bayramın hem ülkemizde hem dünyada sağlık, huzur, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum. Zor ve yorucu bir seçim sürecinden geçtik, aynı zamanda Ramazan ve Ramazan Bayramı ile birlikte bu süreci tamamlamış bulunuyoruz. Bundan sonraki süreçte hepinize sağlık, huzur diliyorum.” şeklinde konuştu.

Vali Yavuz, “31 Mart’tan önce şehrimizde görev yapan belediye başkanlarımıza, meclis üyelerimize, muhtarlarımıza ve şehrimize yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni seçilen belediye başkanlarımıza, meclis üyelerimize, muhtarlarımıza da önümüzdeki görev süresi içerisinde kendilerine başarılar diliyorum. Büyük Karabük ailesi olarak, burada birliğimizi, beraberliğimizi sağlayarak, bundan sonraki günlerde Karabük’ün daha gelişmesi, ilerlemesi, huzurlu ve güvenliği anlamında birlikte el ele verip çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

Protokol Bayramlaşması Karabük Valiliği'nde Gerçekleşti

Protokol Bayramlaşması Karabük Valiliği’nde Gerçekleşti
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!