Pazar Yerlerinde Denetimler Hız Kesmeden Devam Ediyor

featured

Pazar yerlerinde düzeni sağlamak ve vatandaşların güvenli alışveriş yapmalarını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren ekipler, tezgahları titizlikle denetliyor. Tartıların doğruluğundan, fiyat etiketlerinin netliğine kadar birçok konuda denetimler gerçekleştiriliyor.

Kurallara Uymayan Esnafa Cezai İşlem

Ekipler, tezgah önlerinde terazilerin doğru konumlandırılmasından, fiyat etiketlerinin eksiksiz olmasına kadar birçok konuda esnaflara uyarılarda bulunuyor. Kurallara uymayan ve etiketi olmayan esnaflara ise ceza uygulanıyor. Vatandaşların şikayet ve talepleri anında değerlendirilerek gereken önlemler alınıyor.

Denetimler Haftanın 7 Günü Sürecek

Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan, pazar yerlerindeki denetimlerin aralıksız devam edeceğini belirtti. Özarslan, “Vatandaşlarımızın huzurlu bir alışveriş ortamında bulunmaları için denetimlerimizi sıkı bir şekilde sürdüreceğiz. Pazar yerlerimiz düzenli ve temiz bir şekilde hizmet vermeye devam edecek. Denetimlerimiz haftanın her günü devam edecek.” şeklinde konuştu.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı

Pazar Yerlerinde Denetimler Hız Kesmeden Devam Ediyor
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!