Okul Müdürü Ali Demirbay’dan Etkinlik Bilgileri

featured

Okul Müdürü Ali Demirbay’dan Bilgiler

Okul Müdürü Ali Demirbay'dan Bilgiler

Karadeniz Ereğli Bahçelievler İlköğretim Okulu Müdürü Ali Demirbay, okullarının düzenlediği anlamlı etkinlikler hakkında detaylı bilgi verdi. Demirbay, okulun 2020 yılında eğitim öğretime başladığını ve pandemi nedeniyle ilk iki yıl etkinliklerin gerçekleştirilemediğini belirtti. Geçen yıl düzenlenen etkinliklerin gelirinin Hatay’daki bir ilkokula aktarıldığını ifade etti.

Okul Müdürü Ali Demirbay'dan Etkinlik Bilgileri

Etkinlik Detayları ve Katkılar

Etkinlik Detayları ve Katkılar

Geçen yıldan itibaren okul aile birliği tarafından düzenlenen etkinliklerin bu yıl çocuk şenlikleriyle başladığı ve karne alımıyla sona ereceği bilgisini paylaşan Demirbay, üçüncü ve dördüncü sınıflarda 15 Temmuz şehitleri anısına geleneksel futbol turnuvası düzenlendiğini belirtti. Etkinliklerde velilerin, esnafların ve öğrencilerin katkılarıyla okul aile birliğine destek sağlandığını vurguladı. Toplanan paraların ihtiyacı olan öğrencilere yardım amacıyla kullanıldığını açıkladı.

Okul Aile Birliği Başkanı Burcu Tezeren’den Açıklamalar

Okul Aile Birliği Başkanı Burcu Tezeren'den Açıklamalar

Okul Aile Birliği Başkanı Burcu Tezeren de etkinlik hakkında açıklamalarda bulundu. Tezeren, okul aile birliği tarafından düzenlenen etkinliğin, tüm okul topluluğunun katkılarıyla hayata geçirildiğini belirtti. Geçen yıl yapılan bağışla yardımlaşma ve dayanışma ruhunun pekiştirildiğini ifade etti. Etkinliğin sadece maddi katkılarla sınırlı kalmadığını, öğrencilerin sosyal sorumluluk bilinci kazanmalarına da yardımcı olduğunu vurguladı.

Okul Müdürü Ali Demirbay’dan Etkinlik Bilgileri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!