Murat Sesli Oyunu Kullandı

featured

Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli, seçim gününde Balı Mahallesi’nde 1059 numaralı sandıkta eşi Ayfer ve kızı Beril Sesli ile birlikte oy kullandı. Sesli, oy kullanımının ardından ekibiyle birlikte ilçedeki seçim sürecini takip etti.

Ziyaretler ve Destekler

Ziyaretler ve Destekler

Sesli, İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı olarak seçime katıldı. Oy kullandıktan sonra İYİ Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Yasemin Erdoğan ve diğer parti üyeleriyle birlikte ilçedeki seçim noktalarını ziyaret ederek görev yapan memurlara desteklerini iletti.

Murat Sesli Oyunu Kullandı

Seçim Gününde Mesaj

Seçim Gününde Mesaj

Sesli, seçim gününde yaptığı açıklamada, “Mahalli idareler seçimlerinin hayırlı olmasını diliyorum. Seçim sürecinin sonuna gelirken, vatandaşlarımızın oy kullanma işlemlerini takip ediyoruz. Tüm seçim görevlilerine, memurlara, müşahitlere ve gönüllülere kolaylıklar diliyorum. Seçimlerin ülkemize ve Kdz. Ereğli’ye hayırlı olmasını temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.

Murat Sesli Oyunu Kullandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!