Milletvekili Öztürk “İlçemizin gelişimine katkı sunacağız”

featured

AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, İl başkanı Hasan Şengüloğlu ve partililer Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak’ı ziyaret etti. Öztürk “Akçakoca’nın gelişimine katkı sunacağız” dedi.

Milletvekili Ercan Öztürk, beraberinde AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Genel Meclis Başkanımız Fazlı Koç, Akçakoca İlçe Başkanı Burhan İşleyen ve İl-İlçe teşkilatlarıyla birlikte Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak’ı ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Öztürk, “Akçakoca’yı ve Akçakoca’nın ihtiyaçlarını değerlendirerek yapılması gereken hizmetleri konuştuk. Akçakocalı vatandaşlarımızın hak ettiği yerel yönetim hizmetleriyle buluşması için üzerimize düşen her noktada destek olacak, ilçemizin gelişimine katkı sunacağız. Misafirperverliği için Başkana teşekkür ediyor, millete hizmet yolunda başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Milletvekili Öztürk “İlçemizin gelişimine katkı sunacağız”
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!