Maden Mühendisleri Mesleki Gelişim Derneği Başkanı GMİS’i Uluslararası Endüstriyel Miras Sempozyumu’na Davet Etti

featured

Maden Mühendisleri Mesleki Gelişim Derneği (MMMGD) Başkanı Halim Demirkan, bu önemli etkinliğe Türkiye’nin yanı sıra 9 ülkeden katılımcıların yer alacağını belirterek, GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil ve Genel Merkez Yöneticilerini sempozyuma davet etmek üzere GMİS’i ziyaret etti.

22-24 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek sempozyumda madencilik sektörü, uygulanabilir çalışmalar, endüstriyel miras, mimari yapıların korunması, sosyo-ekonomik faaliyetler gibi konular ele alınacak. Ziyaret sırasında konuşan Halim Demirkan, Zonguldak’ın Türkiye’nin madencilik konusundaki en önemli şehri olduğunu ve sempozyumun bu şehirde düzenlenmesinin büyük bir önem taşıdığını vurgulayarak, GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil ve tüm yöneticileri etkinliğe katılmaya davet etti.

GMİS Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir ile Genel Mali Sekreter Yalçın Yiğit, Maden Mühendisleri Mesleki Gelişim Derneği Başkanı Halim Demirkan’a nazik ziyareti için teşekkür etti ve sempozyuma katılım konusunda olumlu bir değerlendirme yapacaklarını belirtti.

Maden Mühendisleri Mesleki Gelişim Derneği Başkanı GMİS’i Uluslararası Endüstriyel Miras Sempozyumu’na Davet Etti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!