KOBİ’lerin Dijitalleşme Sürecinde Yazılım Kullanımı

featured

Bilsoft Yazılım Müşteri Hizmetleri Müdürü Feyza Akdemir, günümüzde KOBİ’lerin iş süreçlerini daha verimli hale getirmek ve rekabet avantajı elde etmek için giderek daha fazla dijital yazılıma yöneldiğini belirtiyor. KOBİ’ler, ön muhasebe programları, stok yönetimi yazılımları, CRM sistemleri gibi yazılımlarla operasyonlarını dijitalleştirerek verimliliklerini artırmaya çalışmaktadırlar.

Yazılımın Müşteri Hizmetleri Süreçlerine Etkisi

Feyza Akdemir, KOBİ’lerin kullandığı yazılımların müşteri hizmetleri süreçlerine etkisi üzerine yapılan araştırmaların ilginç bulgular ortaya koyduğunu belirtiyor. Kullanıcı dostu arayüzler, entegrasyon özellikleri ve teknik destek gibi faktörlerin, yazılımların müşteri hizmetleri ekiplerinin verimliliğini artırdığını vurguluyor. Yazılımın etkisi sadece teknolojik değil, aynı zamanda insan faktörünü de içermektedir. Bu nedenle, KOBİ’lerin yazılımlarını etkin bir şekilde kullanabilmeleri için eğitim ve teknik destek almaları gereklidir.

Akdemir, “Yazılım tercihlerinde, müşteri hizmetlerinin ulaşılabilirliğinin kritik rol oynadığını belirtiyor. 2005 yılından bu yana 100 binden fazla mutlu müşteriye sundukları ticari yazılımlar ile KOBİ’lere her zaman ulaşılabilir olmanın rahatlığını sunduklarını belirtiyor.

KOBİ’lerin Dijitalleşme Sürecinde Yazılım Kullanımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!