Kızılay’ın 156. Kuruluş Yıldönümü Coşkulu Bir Programla Kutlandı

featured

Kızılay Düzce şubesi tarafından düzenlenen özel programla, Kızılay’ın 156. kuruluş yıldönümü Beyköy Beldesi Kaledibi mevkiinde coşkuyla kutlandı. Programa Vali Selçuk Aslan, Kızılay Düzce Şube Başkanı Halil Aydın, kurum müdürleri, huzurevi sakinleri, Kızılay gönüllüleri ve bağışçılar katıldı. Program, Kuran’ı Kerim tilavetiyle başladı ve Düzce Müftüsü Osman Aydın’ın yaptığı duayla devam etti.

Kızılay Düzce Şube Başkanı’ndan Teşekkür Mesajı

Kızılay Düzce Şube Başkanı'ndan Teşekkür Mesajı

Kızılay Düzce Şube Başkanı Halil Aydın, yaptığı konuşmada, zor ve meşakkatli zamanlarda Kızılay’ın her zaman yardıma hazır olduğunu vurgulayarak, “Biz her daim hazırız ve ihtiyaç sahiplerinin yanındayız. 156. kuruluş yıldönümümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kızılay'ın 156. Kuruluş Yıldönümü Coşkulu Bir Programla Kutlandı

Vali Selçuk Aslan’dan Kızılay’a Övgü Dolu Sözler

Vali Selçuk Aslan'dan Kızılay'a Övgü Dolu Sözler

Programa katılan Vali Selçuk Aslan, Kızılay’ın köklü tarihine vurgu yaparak, “1868’de ekilen tohum bugün devasa bir çınar haline gelmiştir. Kızılay, dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatan önemli bir kurumdur. Türkiye’den dünyaya uzanan bu iyilik köprüsü, Türk insanının merhametini tüm mazlumlarla buluşturan önemli bir köprüdür.” şeklinde konuştu.

Kızılay’ın 156. Kuruluş Yıldönümü Coşkulu Bir Programla Kutlandı
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!