Kilimli Hisararkası Mahallesi Muhtar Adayı Bilgin Bayat Seçim Öncesi Buluşmada İftar Lokması Dağıttı

featured

Zonguldak’ın Kilimli İlçesi Hisararkası Mahallesi Muhtar Adayı Bilgin Bayat Seçim Öncesi Mahalle Buluşmasında İftar Lokması Dağıttı

Kilimli Hisararkası Mahallesi’nde muhtar adayı olan Bilgin Bayat, seçimlere az bir süre kala seçmenleriyle bir araya gelerek iftar öncesi hayır lokması dağıtımı gerçekleştirdi. Mahalle sakinleri, Hisararkası Mahallesi Şehit Madenci Harun Sasa Parkı’nda gerçekleşen buluşmaya yoğun ilgi gösterdi.

Mahalle buluşması sırasında konuşan Muhtar Adayı Bilgin Bayat, “Yaklaşık 100 gündür seçim çalışmalarını sürdürüyoruz. Bugün artık finali yapma vakti geldi ve mahalle sakinlerimizle bir araya geldik. Onlara iftar öncesi lokma ikramında bulunarak birlikte olmanın mutluluğunu yaşadık. Dualarını alarak yola çıktık ve Pazar günü desteklerini bekliyoruz. Hisararkası halkı, sandıkta en güzel cevabı verecektir. Biz, maaş alan değil hizmet eden bir muhtar adayı olarak mahallemize hizmet etmeye talibiz. Pazar günü hep birlikte bu zihniyeti değiştirelim” şeklinde konuştu.

Kilimli Hisararkası Mahallesi Muhtar Adayı Bilgin Bayat Seçim Öncesi Buluşmada İftar Lokması Dağıttı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!