KBÜ Safranbolu Turizm Fakültesinde “Mesleğimiz Turizm” Semineri Düzenlendi

featured

KBÜ Prof. Dr. Sadettin Ökten Konferans Salonu’nda düzenlenen seminerde katılımcılar, tur operatörlüğü, havayolu taşımacılığı, otelcilik, sektörün geleceği, turizm sektörü hakkındaki teorik ve uygulamalı bilgileri ve tecrübelerini öğrencilere aktardı.

.


KBÜ Safranbolu Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Avni Kırmacı, katılımcıların sektördeki tecrübelerini öğrencilerle paylaştığını belirtti. Kırmacı, “Bu süre zarfında öğrencilere neler yaşayacaklarını, nelerle karşılaşacaklarına, neler yapmalarını gerektiğine dair gerekli bilgilendirmeleri yaptılar. Öğrencilerimizin ilgisi çok fazlaydı. Sektörden gelen, işin içinde olan insanların neler yaşadığıyla ilgili tecrübelerini aktarmasının öğrencilerimize önemli katkılar sağladığını düşünüyorum. Aynı zamanda yetkililer Safranbolu turizmine yönelik buradaki konaklama süresinin nasıl artırabileceğine dair çalışmalar da yapacaklarını belirtti. Bu dersin niteliğinde de seminerlerimizin devamı gelecektir” dedi

Kaynak: İHA

KBÜ Safranbolu Turizm Fakültesinde “Mesleğimiz Turizm” Semineri Düzenlendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!