Kazak Hekimler, ZBEÜ Hastanesinde Gözlemlerde Bulundu

featured

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal, Üniversite Hastanesinde 4-15 Aralık tarihlerinde gözlemci olarak bulunan Kazak hekimleri Rektörlük makamında ağırladı. Kazak hekimler hastanede deneyimledikleri sağlık uygulamalarından duydukları memnuniyet ve gösterilen misafirperverlik için Rektör Özölçer’e ve Hastane yönetimine teşekkür ettiler.

Ziyaret ettikleri kliniklerdeki hekimlerin tecrübelerinden fazlasıyla istifade ettiklerini belirten Kazak hekimler, ülkelerinden ZBEÜ hastanesine hasta göndermek istediklerini dile getirdiler.


Ziyaretlerinden ve geçirdikleri sürede elde ettikleri tecrübelerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Özölçer, gözlemci hekimlere ve bu süre zarfında misafirlere yardımcı olan ZBEÜ’de öğrenim gören Kazak öğrencilere katılım ve teşekkür belgeleri takdim etti

Kaynak: İHA

Kazak Hekimler, ZBEÜ Hastanesinde Gözlemlerde Bulundu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!