Karabük’te Eğitimde Başarı ve Nitelik Artıyor

featured

Karabük Valisi Mustafa Yavuz’un himayelerinde gerçekleştirilen “Eğitim Kenti Karabük” Projesi kapsamında değerlendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda, Vali Yavuz’un yanı sıra Vali Yardımcısı Mustafa Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve diğer ilgili isimler hazır bulundu.

Vali Yavuz, proje kapsamında okullarda gerçekleştirilen 614 etkinliğin yanı sıra sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerde ülke genelinde yapılan yarışmalarda toplamda 26 derece elde edildiğini açıkladı. Yavuz, proje sayesinde ilin eğitim seviyesinin daha da yükseltileceğine olan inancını dile getirdi.

“Eğitim Kenti Karabük” Projesi, eğitimde niteliği artırmayı hedefliyor ve şehrin genel eğitim seviyesini yükseltmeyi amaçlıyor. Proje kapsamında gerçekleştirilen etkinlikler ve elde edilen başarılar, Karabük’ün eğitim alanındaki gelişimine önemli katkılar sağlıyor.

Karabük’te Eğitimde Başarı ve Nitelik Artıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!