Karabük Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği İftar Programı

featured

Karabük Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri, iftar sonrası düzenlenen Ramazan sohbetlerinde bir araya geldi. Yeniceliler, seçilen belediye başkanları ve milletvekilleriyle birlikte birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Katılımcılar ve Teşekkürler

Katılımcılar ve Teşekkürler

Dernek Başkanı Fatih Arslan, yapılan seçimde başarılı olan Yenicelilere teşekkür ederek, Yenice’nin ve diğer ilçelerin gelişmesi için omuz omuza çalışacaklarını belirtti. AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt ve Milletvekilleri de katılımcılara desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Seçim Sonuçları ve Değerlendirmeler

AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, seçim sonuçlarına değinerek, bölge ve ülke genelinde elde edilen başarının arkasındaki sebepleri vurguladı. Salt, Karabük’ün başarısını birlik ve beraberlikten aldıklarını belirtti.

Gelecek Hedefler ve Destek Çağrısı

Gelecek Hedefler ve Destek Çağrısı

Milletvekilleri Ali Keskinkılıç ve Cem Şahin ise, Yenice’nin geleceği için ortaya konacak çalışmalarda her zaman destek olacaklarını ifade etti. Hedeflerin gerçekleşmesi ve Yenice’nin gelişimi adına her türlü desteği vereceklerini belirttiler.

Karabük Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği İftar Programı
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!