Karabük Üniversitesi Bocce Sahası Açılışı Gerçekleşti

featured

Karabük Üniversitesi (KBÜ) içerisinde oluşturulan Bocce Sahası, Rektör Prof. Dr. Fatih Kırışık tarafından törenle açıldı. KBÜ Prof. Dr. Burhanettin Uysal Ay Yıldızlı Stadyum bölgesinde gerçekleşen açılış törenine Rektör Prof. Dr. Fatih Kırışık, KBÜ Rektör yardımcıları Prof. Dr. Hasan Solmaz, Prof. Dr. İsmail Rakıp Karaş, Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, akademisyenler, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Rektör Kırışık: “İlimize Değerler Katmaya Devam Edeceğiz”

Bocce sahası açılışında konuşan Rektör Kırışık, sahanın güzellik ve büyüklüğüne vurgu yaparak, “İlimizin başarılarıyla anılması, projeleriyle, sportif faaliyetleriyle anılması bizim için son derece önemli. İlimize yapılabilecek her türlü haksız eleştiriye, haksız saldırıya karşı şehrimizi, üniversitemizi, kurumlarımızı savunmak hepimizin görevi” dedi.

Rektör Kırışık ayrıca, Karabük’te düzenlenen Sosyal Bilimler Festivali olan SOSYALFEST’in büyük ilgi gördüğünü belirterek, “Bu organizasyonu Türkiye çapında yaymaya ve uluslararası düzeyde tanıtmaya çalışıyoruz. Karabük şehrinin ve Karabük Üniversitesi’nin isminin bu tür güzel, ilk projelerle anılıyor olması büyük bir ayrıcalık” şeklinde konuştu.

Rektör Kırışık ve Rektör Yardımcısı Solmaz Sahada İlk Top Atışını Yaptı

Bocce sahasının açılışının ardından Rektör Kırışık ve Rektör Yardımcısı Solmaz, sahada ilk top atışını gerçekleştirdi.

Karabük Üniversitesi Bocce Sahası Açılışı Gerçekleşti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!