Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Öğrencilerle Bir Araya Geldi

featured

Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Karabük Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde pansiyonda kalan öğrencilerin iftar programına misafir oldu. Şube müdürleri Yüksel Aydemir ve Erol Doymuş’un da eşlik ettiği programda İl Milli Eğitim Müdürü Akbaş, öğrencilerle bir süre sohbet etti, mevcut durumla birlikte öğrencilerin fikir ve görüşlerini dinledi.

İftar Programında Öğrencilere Destek Mesajları Verildi

İftar Programında Öğrencilere Destek Mesajları Verildi

Ardından iftar programının bitimine müteakip değerlendirmelerde bulunan Akbaş, öğrencilere devletin tüm imkanları ile yanlarında olduklarını vurgulayarak, “Ramazan ayının manevi iklimini hep birlikte yaşıyoruz. Sizler burada yatılı kalan öğrencilerimiz, bizlere ve devletimize emanetsiniz. Okulumuzun, pansiyonumuzun yöneticileri, öğretmenlerimiz ve görevlilerimiz her zaman burada, bir derdiniz bir sorununuz olduğunda bizlere ulaşabilirsiniz, kapımız sizlere her zaman açıktır.

Öğrencilere Gelecek İçin Motivasyon Aşılandı

Karabük Anadolu İmam Hatip Lisemiz köklü bir okuldur. Öğrencilere, kendilerine güvenmeleri ve akademik olarak gelişmeyi ihmal etmemeleri gerektiğini belirten Akbaş, mezun olduklarında köklerini ve değerlerini bilen örnek insanlar olacaklarına inandığını ifade etti. Öğrencilere, devletin eğitime sunduğu imkanları en iyi şekilde değerlendirmeleri konusunda tavsiyelerde bulundu.

Teşekkür ve İyi Dileklerle Program Sonlandırıldı

İftar programının sonunda başarılı süreç yöneten okul idaresine ve öğretmenlere teşekkür eden Nevzat Akbaş, Ramazan ayının huzur ve sağlık getirmesini temenni ederek, öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

İHA

Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Öğrencilerle Bir Araya Geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!