İYİ Parti Heyeti Cem ve Kültür Evi’nde Ziyaret Gerçekleştirdi

featured

İYİ Parti Heyeti Cem ve Kültür Evi’nde

İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli ve beraberindeki İYİ Parti heyeti, Kavaklık Mahallesi’nde bulunan Cem ve Kültür Evi’ni ziyaret ederek Alevi Kültür Dernekleri Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Mehmet Taştan ve yönetimi ile sohbet etti.

Murat Sesli’nin Alevi Vatandaşlara Desteği

Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli, ziyaret sırasında Alevi vatandaşları çok sevdiğini ve birlikte güzel işler yaptıklarını belirterek, “Sizlere karşı ayrı bir sevgimiz var. Burada her anlamda güzel işler yaptığınızı takip ediyor ve görüyorum. İnşallah 31 Mart seçimlerini kazandığımızda Kdz. Ereğli Belediyesi her zaman sizlerin de yanında olacak.” dedi.

Alevi Kültür Dernekleri’nden Destek

Alevi Kültür Dernekleri'nden Destek

Alevi Kültür Dernekleri Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Mehmet Taştan da ziyaretten memnuniyetini ifade ederek Başkan Sesli ve ekibine çıktıkları yolda başarılar diledi. Taştan, dernek binasında devam eden kursları ziyaretçilere göstererek faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

İYİ Parti Heyeti Cem ve Kültür Evi’nde Ziyaret Gerçekleştirdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!