İnsanlık İçin Elden Ele Derneği Çocukları Sevindirme Kampanyası

featured

Zonguldak merkezli İnsanlık İçin Elden Ele Derneği, bayram öncesinde ihtiyaç sahibi çocukları sevindirmek için harekete geçti. Dernek, yılın her günü ihtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla faaliyet göstermekte olup, bağışçılar ve hayırseverler aracılığıyla ihtiyaç sahipleriyle buluşmaktadır. Bu bayramda da geleneksel hale getirdikleri çocuklara bayramlık seferberliğini sürdürmektedir.

İnsanlık İçin Elden Ele Derneği Çocukları Sevindirme Kampanyası

İnsanlık İçin Elden Ele Derneği, Kurban Bayramı öncesi Zonguldak merkezindeki köyler ile Karabük ve Bartın köylerinde yaşayan 200 çocuğa bayramlık hediyeler ulaştıracaktır. Dernek yöneticisi Bilgin Bayat yaptığı açıklamada, “Dernek olarak 7 gün 24 saat demeden ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye çalışıyoruz. Kapımıza gelen gerçek ihtiyaç sahiplerini geri çevirmemekteyiz. Bu bayram öncesi de çocuklarımıza bayramlık hediyeleri ulaştıracağız. Hazırlıklarımızı tamamladık, paketlerimizi oluşturduk ve çocuklarımızı sevindirmek için sabırsızlanıyoruz. Bu süreçte destek olan tüm ekibimize, bağışçılarımıza ve hayırseverlere teşekkür ederim. Tüm Zonguldak halkının ve İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutlarım” şeklinde konuştu.

İnsanlık İçin Elden Ele Derneği Çocukları Sevindirme Kampanyası
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!