İlginç Olay: Kıyafet Kepenge Takıldı!

featured

Geçtiğimiz hafta, Galler’de yaşanan ilginç bir olay sosyal medyayı salladı. Yaşlı bir kadın olan Anne Hughes’un, alışveriş yaparken kıyafetinin kepenge takılması sonucu yaşadığı komik anlar, dükkanın güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginç Olay: Kıyafet Kepenge Takıldı!

Olay sırasında Hughes’un kıyafeti bir anda yukarı doğru çıkarak havada asılı kaldı. Bu durumu fark eden dükkan sahibi hemen müdahale ederek yaşlı kadını kurtardı. Ancak bu komik anlar, sosyal medyada milyonlarca kez paylaşılarak kısa sürede viral hale geldi.

Yaşadığı ani şöhretle ilgili olarak Hughes, “Bu beklenmedik şöhretle nasıl başa çıkacağımı bilemiyorum. Artık makyajsız sokağa çıkmıyorum” şeklinde espri yaparak olayı hafifletti.

Olayın yaşandığı dükkanın kepenginde ise Hughes’un yaşadığı komik anlar bir resme dönüştürüldü. Hughes, resmin önünde poz verirken, alışveriş arabasını neden bırakmadığını hatırlamadığını belirtti. Bu duvar resmi de Galler’de konuşulan bir konu haline geldi.

İlginç Olay: Kıyafet Kepenge Takıldı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!