Hüseyin Kılıç Adaylığını Açıkladı

featured

Karabük Esnaf Odaları Birliği Olağanüstü Genel Kurulu’nda aday olacağını açıklayan Hüseyin Kılıç, 11 Mayıs’ta yapılacak seçimler öncesi basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Kılıç, genel kurulun mahkeme kararıyla gerçekleşeceğini belirterek, mevcut başkanın mahkeme kararına uymadığını ve bakanlığın genel kurulu yapma kararı aldığını ifade etti.

Kılıç, esnaf odaları arasında birlik ve dayanışmayı sağlamayı hedeflediğini vurgulayarak, “Bölünüp parçalanmak hepimize zarar veriyor. Tüm odaları bir araya getirerek Karabük esnafının sorunlarına çözüm bulacağız. Bu benim için bir seçim vaadi değil, uzun vadeli bir hedefim” dedi.

Kılıç, ekibine güvendiğini ve Karabük esnafının sorunlarıyla yakından ilgilendiğini belirterek, “Bir yıl içinde tüm odaları ayağa kaldıracağız, özellikle küçük odaların desteklenmesi benim önceliklerimden biridir” şeklinde konuştu.

Hüseyin Kılıç Adaylığını Açıkladı

Hüseyin Kılıç Adaylığını Açıkladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!