Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan’dan Eylem Tok ve Oğluyla İlgili Değerlendirme

featured

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Eylem Tok’un oğluyla birlikte ABD’de bir caddede görüntülenmesi sonrasında gelen tepkilere ilişkin çarpıcı bir değerlendirme yaptı.

Türkiye’de Nefret ve Tiksinme

Anne Eylem Tok, son zamanlarda Türkiye’de büyük bir tepki ve eleştiri dalgasına maruz kaldı. Kendisi ve oğlu, kısa sürede Türkiye’nin en tartışılan konularından biri haline geldi. Türkiye’nin farklı görüşlere sahip kesimleri bile Eylem Tok ve oğluyla ilgili benzer duyguları paylaştı. Önceleri öfke ve kızgınlık hakimdi, ancak sonrasında bu duygular nefret, tiksinme ve iğrenmeyle yer değiştirdi.

“Oğlunun Hayatını Kararttığının Farkında Değil”

Eylem Tok, olaylar karşısında oldukça şaşkın bir tavır sergiledi. Oğlunun hayatını kararttığının bile farkında değil gibi görünüyor. Yaptıklarıyla hem kendisini hem de oğlunu toplum nezdinde zor durumda bıraktığının farkında değil. Durumları o kadar vahim ki, yakın zamanda yurtdışında bile zor duruma düşebilirler. Baba Bülent Cihantimur’un aileyi arayarak durumu düzeltmeye çalışması ve oğlunun Türkiye’de yargılanmasını istemesi de işleri yoluna koymaya yetmiyor gibi görünüyor.

Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan’dan Eylem Tok ve Oğluyla İlgili Değerlendirme

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!