Halk Sağlığı ve Hijyen İncelemesi

featured

Nilüfer’de, Kurban Bayramı öncesi halk sağlığı ve hijyen konusunda titizlikle yürütülen çalışmalar kapsamında, Nilüfer İlçe Kaymakamı Murat Süzen, Alaaddinbey Hayvan Pazarı’nı ziyaret etti. Kaymakam Süzen’in ziyaretinde Nilüfer Belediye Başkan Yardımcıları Şirin Biçer ve Zerrin Güleş ile Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Sanem Çetiner de hazır bulundu. Kaymakam Süzen, pazar alanını detaylı bir şekilde inceleyerek büyükbaş ve küçükbaş hayvanların kesim alanlarını da kontrol etti.

Başkanlığında Toplantı Gerçekleştirildi

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, halk sağlığı ve hijyen konularının ele alındığını hatırlatan Kaymakam Süzen, özellikle şap hastalığına karşı dikkatli olunması gerektiğini vurguladı. Hayvan pazarı sorumlularını uyararak, gelen hayvanların titizlikle kontrol edilmesi gerektiğini belirtti. Süzen, veteriner hekimlerin önemine değinerek, sağlıklı bir Kurban Bayramı geçirilmesi için tüm ekiplerin iş birliği içinde çalışması gerektiğini ifade etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Halk Sağlığı ve Hijyen İncelemesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!