Güldür Güldür Ekibinden Onur Atilla İçin Özel Hayatıyla İlgili Sorulara İlginç Cevaplar Dikkat Çekti

featured

Geçtiğimiz akşam bir düğünde bir araya gelen Güldür Güldür ekibi üyelerinden Onur Buldu, yakın arkadaşı Onur Atilla’nın özel hayatıyla ilgili sorulara ilginç bir yanıt verdi. Atilla’nın, 10 yıllık eşi Sinem Ayyıldız’dan boşanıp Nez’le aşk yaşamaya başlaması magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor.

Güldür Güldür Show’un sevilen ismi Şükrü Özyıldız, Atilla’nın 2014 yılında evlendiği Sinem Ayyıldız’dan ayrılmasıyla dikkatleri üzerine çekti. Ünlü oyuncunun sessiz sedasız boşanmasının ardından Nez’le ilişkiye başlaması ise sürpriz oldu. Sinem Ayyıldız’ın “Boşanmayı ben istemedim. Çocuklarımız ve geçmişimiz uğruna çabaladım” açıklaması ise olayın boyutunu değiştirdi.

Güldür Güldür Ekibinden Onur Atilla ve Özel Hayatı Hakkında Gelişmeler

Güldür Güldür ekibinden Onur Buldu, Aziz Aslan, Uğur Bilgin ve Özgür Aydın, Onur Atilla’nın özel hayatıyla ilgili sorulara “özel hayatları bizi ilgilendirmez” diyerek cevap verdi. Ancak Buldu’nun “Eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmayalım” şeklindeki espri dolu yanıtı dikkat çekti.

Güldür Güldür Ekibinden Onur Atilla ve Özel Hayatı Hakkında Gelişmeler

Son olarak düğün töreninde görüntülenen Güldür Güldür ekibi, magazin muhabirlerinin sorularını nazikçe yanıtladılar. Onur Buldu’nun “Boşanma konuşmayalım evlilik günü” sözleri ve “Eşeğin aklına karpuz kabuğu sokma yani” şeklindeki espri dolu ifadesi ise dikkatleri üzerine çekti.

Güldür Güldür Ekibinden Onur Atilla İçin Özel Hayatıyla İlgili Sorulara İlginç Cevaplar Dikkat Çekti
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!